może o wszystkim, ale też o niczym

przeróżne rózności

Wpisy

 • niedziela, 14 kwietnia 2013
  • sobotnie

   tatarr

    

   takiż to siekany tatar zaserwowałam wczoraj domownikom ...szwagier mi polędwicę dostarczył w cenie zadawalającej to poszalałam :)

    

   mięsko

    

    

   a potem zapodałam Nastoletniej takowe steki, z frytami i surówką, Nastoletniej i sobie, bo M. już nie dał rady :)))

   a na koniec miniaturka żeglarza, w nowo skomponowanym ubranku na morze .

    

    

   W ogóle to blox tak pokombinował z dodawaniem zdjęć, że jestem wściekła, bo za cholerę nie mogłam dodać....a i banerka wklelić nie umiem....chyba się przeniosę w łatwiejszy jakiś blogowy rejon...

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   imbirella
   Czas publikacji:
   niedziela, 14 kwietnia 2013 10:26
 • środa, 10 kwietnia 2013
  • office queen

   tak mnie teraz naszło .... co robię w biurze, prócz pracy biurowej - na rzecz społeczności tegoż biura, bo innym korony z głów by pospadały być może ?

   więc co obejmuje dodatkowo "mój zakres obowiązków"

   - zdejmowanie suchych naczyń z suszarki , na której nic więcej się nie zmieści

   - mycie pozostawionych kubków bo: nie było wody przez chwilę ( to się do tematu nie wraca) ,ktoś stał akurat w kuchni ( to się nie przeszkadza tylko odstawia ), śpieszył się wychodząc dzień wcześniej - wiec przyniósł stos z dwóch dni, a rano nie dotarł jeszcze do kuchni - więc jak jest cały zlew, przychodzimy do pracy i nikt się nie garnie - to myję i korona się trzyma na łbie, ale może podtrzymuje ją napis "jestem frajerem "  i dlatego nie spada ;)

   - bawienie się w Holmesa vel Rutkowskiego i poszukiwanie łyżeczek, kubeczków, widelczyków po różnych działach z tym ciężkim cholerstwem na głowie.....

   - dokładanie rolek papieru do kibla, dla doop ogółu, bo co ciekawe jak nie ma to nie korzystają , a przecież nie można nie zadbać o komfort  współpracujących - korona dalej dzielnie się trzyma :)

   - dolewanie wody/dosypywanie kawy/wyjmowanie pełnego pojemnika fusów/tłumaczenie po raz kolejny obsługi - gdyż menu nie po naszemu , "bo wciskam guzik i nie leci" i " Imbirella pomóż ", nakrycie głowy dalej ani drgnie ....

   - obsługa kserokopiarki - " a bo mi się kartka gdzieś zacięła" " coś tu mi świeci, zobacz, co to ??" " kartki się skończyły !!!! gdzie są?? " - i tu mnie już poważnie rusza, bo od lat w tym samym miejscu( pomijam fakt wyjęcia ryzy, odpakowania i ciśnięcia zmiętej kuli obok, bo do kosza daleko)...a ta dalej dzielnie siedzi....

   - wyciąganie przepełnionego worka z kosza i co ważne wynoszenie do kontenera, bo kilka razy ktoś wyjął i nawet założył nowy - ale pełny dumnie stał obok.

    

   - pomijam zamiecenie/wytarcie podłogi - nawet nie śmiałabym marzyć , żeby się ktoś pochylił nad tą powierzchnią płaską - więc zdarza mi się chwycić miotłę i polatać  ( przychodzą jednak klienci, przedstawiciele, współpracujący - a pogoda bywa różna i noszą błotko)

    

   Piszę to z przymrużeniem oka, bo mi dalej ta przysłowiowa korona nie spadła a lubię jak jest czysto  w pracy i wydaje mi się, że każdy powinien się przyłożyć i przynajmniej po sobie "zamieść" .Zdarza się , że ktoś coś czasem, ale w większości każdy siedzi i "przeczekuje".   Dwa razy w tygodniu przychodzi co prawda pani sprzątająca, ale to nie zawsze wystarczy. Wytrę zadek, skończy się  papier to udaję się do socjalnego i przynoszę dla następnych. Cukru braknie w cukiernicy - dosypuję etc.

    

   Szczęśliwe zakończenie :

   W momencie kiedy pisałam ten tekst , wszedł do kuchni nasz przedstawiciel,

   wszedł - wyszedł  - do mnie przyszedł

   i rzecze:

   "czemu zbiornik na wodę w ekspresie jest pusty??? Imbirello jak już zrobisz sobie kawę, to potem dolej wodę dla kolegi "

   takim żartem mi zajechał, co puentuje wszystko :)))) i nie żyli długo i szczęśliwie , bo został zabity wzrokiem  ;)

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (4) Pokaż komentarze do wpisu „office queen”
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   imbirella
   Czas publikacji:
   środa, 10 kwietnia 2013 14:15
 • wtorek, 09 kwietnia 2013

Kalendarz

Marzec 2018

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Wyszukiwarka

Kategorie

Autorzy

Kanał informacyjny