może o wszystkim, ale też o niczym

przeróżne rózności

Wpisy

 • sobota, 23 lutego 2013
 • środa, 20 lutego 2013
  • " zawartość cukru w cukrze"

   To się naenergetyzowałam paką orzechów laskowych w mlecznej czekoladzie, zapijając to kaweczką...Jak na pierwsze śniadanie to bardzo zdrowo ;) No może niezdrowo, ale pobudzająco i humor poprawiająco .        Ci co mnie znają , widzą że słodyczy nie lubię.        Serio, serio.

   Nie wiedzą jeszcze - bo sama to odkryłam przypadkowo otwierając szafkę w pracy dziś rano , że coś się zmienia . Gdyż ponieważ : czego ja tam nie mam  : dwie otwarte czekolady, delicje, kiśle ( chyba już po terminie) , czekolada na gorąco....Ponadto standard : dużo herbat wszelkiego rodzaju ( to akurat nie jest niepokojące).        Nieźle jak na kogoś dla kogo do tej pory najlepszą delicją był śledzik .        Traktuję te zmiany jako chwilowy efekt uboczny deficytu snu i przesytu zimy, bo chyba nie nagłej i tak diametralnej zmiany preferencji żywieniowych ?

   Nadmienię, ze wczoraj upiekłam sernik, ale nie dla siebie - dla M. , taki dietetyczny dukanowy.  Dzisiaj mam w planie upiec babkę dla Nastoletniej i jej koleżanki , a Ci co mnie znają wiedzą , iż piekarnik rozgrzewam TYLKO na mięsiwa i pizzę ;)))

   pizza dla Zmorki :)

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (4) Pokaż komentarze do wpisu „" zawartość cukru w cukrze"”
   Tagi:
   Autor(ka):
   imbirella
   Czas publikacji:
   środa, 20 lutego 2013 08:56
 • wtorek, 19 lutego 2013
  • trudne powroty ;)

   Dziewczę powróciło na łono matczyne całe zapłakane, z tej radości wielkiej i szczęścia a i rozpaczy zarazem, bo: "chlip, chlip bo było super i chlip, taka fajna ekipa i musieli się rozstać...chlip, ale niedługo się zobaczą , chlip, chlip , chlip....bo się umówili do kina...."

   :))) te przyjaźnie nastoletnie do końca życia ...:)

   Generalnie zachwycona ośrodkiem, pobytem, ekipą, jedzeniem - o dziwo - bo w tym temacie zadowolić hrabiankę jest rzeczą trudną niebywale;) Więc polecam ośrodek jako sprawdzony pod kontem konsumpcyjnym przez super krytyka kulinarnego;)

   http://www.uaniolka.pl/

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   imbirella
   Czas publikacji:
   wtorek, 19 lutego 2013 09:05

Kalendarz

Sierpień 2017

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Wyszukiwarka

Kategorie

Autorzy

Kanał informacyjny