może o wszystkim, ale też o niczym

przeróżne rózności

Wpisy

 • czwartek, 14 lutego 2013
 • środa, 13 lutego 2013
  • Pomimo wielu talentów : narciarką raczej nie będzie .

   Zapisałam dziecko na zimowy obóz. Na obozie tym są codziennie zajęcia na basenie oraz możliwość skorzystania z pomocy  instruktora narciarstwa, w nauce tegoż sportu. Moje dziecko pływa jak najbardziej i takie było założenie : skupiamy się na basenie. Jeżeli chodzi o naukę jazdy na nartach miała decyzję podjąć sama, kiedy się przyjrzy poczynaniom narciarzy.

   Rozmawialiśmy o tym z panem wychowawcą przed wyjazdem, że prosimy żeby jej nie zmuszać, lepiej niech sama podejmie decyzję . Sama się boję przełamać i spróbować, więc żadnych pretensji itp. nie będzie. Laska jest w trudnym wieku dojrzewania, ogólnie jest nadwrażliwa, obecnie jakby bardziej w związku z powyższym. Dzisiaj więc dzwoni i płacze, że nie chciała iść na stok - wczoraj była , wymarzła, nie kręci jej to itd. Po południu mają wyjazd do term i tu jest problem, bo pan stwierdził, że ma okres (!?!) i może zostać w ośrodku, w czasie kiedy inni pójdą zjeżdżać. Ponoć pani publicznie zapytała czy to prawda... i córka się teraz boi , iż pani owa nie pozwoli jej jechać, bo : ma.  Fakt jest taki, ze : nie ma, pan sobie na biegu wymyślił takie usprawiedliwienie za nią....

   Rozmawiałam z córką, ze nikt jej zmuszać nie może, pojechała się tam świetnie bawić i ma nie ryczeć i się nie dołować tylko naszykować się spokojnie na termy, żeby być gotową jak grupa wróci z nart.  Gdyby były problemy ma dać znać i po prostu porozmawiam z panem/panią. Szlag mnie trafił, bo dziwny argument został wymyślony , jakby nie można było powiedzieć nie chce, nie musi iść i wystawać na mrozie , tym bardziej  że w ośrodku zostały dzieci przeziębione z panią, więc ewentualny brak opieki , w tym czasie jej nie groził. Pani natomiast wg. relacji mojej córki, jest  mocno nadgorliwa, ale wiadomo : nie mam mnie tam , nie widzę więc do końca nie wiem.

   Zobaczymy jak się temat rozwiąże. Mam nadzieję, że to taki wybieg wychowawców : publicznego usprawiedliwienia braku pociągu mego dziecka do tego sportu ;)

   lecz jednak zdenerwowałam się...nie ukrywam

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   imbirella
   Czas publikacji:
   środa, 13 lutego 2013 12:53
 • piątek, 08 lutego 2013
  • wpis dla : Amica M. ;)

   Nastoletnie me dziewczę, udaje się w niedziele na zasłużony odpoczynek zimowy, w związku z czym wybrałyśmy się na zakupy ciuchowe, żeby ją doposażyć w odpowiednie ciuchy i gadżety. Jest to obóz sportowy, więc wylądowałyśmy także w sklepie z ekwipunkiem tenże uprawiających . Po zapłaceniu, kiedy wychodziłyśmy , zaczepił mnie pan ochroniarz. Zrobiłam oczy jak młyńskie koła, bo usłyszałam swoje imię i spojrzałam na pana starając się go gdzieś wkomponować. Jako że pana tego lubiłam, szybko go określiłam , kim zacz :) Chwilę pogadaliśmy. Wychodzimy z córą, a ta atak:

   - kto to był?

   -skąd go znasz?

   - z jakiej szkoły?

   -Taaaakkk...??? ( powątpiewającym tonem ), ciekawe ... to jak się nazywa???

   - acha....

   Dodaję jej zatem, że pan bardzo był fajnym koleżką i kochał się latami w mojej przyjaciółce., no co dziewczę radośnie:

   - no nie dziwota , Ciotka fajna babka jest ...

   No nie dziwota :)

   Ciekawe czy Fajna Ciotka wie kto zacz ? ;))))

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (4) Pokaż komentarze do wpisu „wpis dla : Amica M. ;)”
   Tagi:
   Autor(ka):
   imbirella
   Czas publikacji:
   piątek, 08 lutego 2013 15:05

Kalendarz

Wrzesień 2017

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Wyszukiwarka

Kategorie

Autorzy

Kanał informacyjny